ActeCo Uluslararası Danışmanlık


Kurucuları konusunda uzman kimyager, kimya mühendisi ve işletmeciden oluşan şirketimiz özel sektörle kamu arasında tampon oluşturmak için yapılanmış profesyonel bir danışmanlık şirketidir.

Neden Biz?


Ankara merkezli ofisimizde uzman kadromuzla müşterilerimizin ihtiyacı olan mevzuat birikimine sahip şirketimiz firmalara ilgili bakanlıkların bürokratik işlemleri ve mevzuat desteği konularında hizmet vermektedir.

Tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, proaktif kadrosuyla müşterilerin ürün portföyünü en hızlı şekilde analiz ederek uygulanacak prosesi belirlemekteyiz. Uzmanlarımızın güçlü iletişim beceresiyle işlemlerin etkin ve kısa sürede sonuca ulaşmasını sağlamaktayız.

Misyon


ActeCo Uluslararası Danışmanlık İlaç Ruhsatlandırma, Biyosidal Ruhsatlandırma Kozmetik Ürün Bildirimi, UBB - ÜTS Tıbbı Cihaz Ürün Kaydı olmak üzere bir çok bakanlığın izin işlemleri için özel sektör ve kamu arasında bir köprü oluşturarak, firmaların iş yükünün azaltılmasını sağlayıp hızlı, etkin, doğru veri akışı ve gerekli yönlendirme ile profesyonel ve seçkin danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vizyon


Yaşam boyu öğrenme ilkesiyle kendisini ve müşterisini sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu sektöründe lider bir stratejik danışmanlık ortağı olmak.